Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Asociación o fundación · NIF G57238065

Espiral entitat prestadora de serveis a la infància

También como: ESPIRAL - entitat prestadora de serveis a la Joventut · Espiral, entitat prestadora de serveis a la infància i joventut · ESPIRAL · Espiral

Espiral entitat prestadora de serveis a la infància ha recibido 172.128 € en contratos públicos adjudicados entre 2022 y 2025 (14 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 7 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2022–2025

172.128 €

14 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

19 %

del importe · baja media 10 %

En plazo hoy

7

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

202265.000 €2023202415.346 €202589.700 €
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
2022465.000 €330,1 %
202322082 €12,4 %
2024315.346 €30 %
2025589.700 €37,5 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 552Zonas de acampada y otros alojamientos no hoteleros6 adjudicaciones139.177 €
  2. 794Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines1 adjudicación14.000 €
  3. 983Servicios diversos1 adjudicación7000 €
  4. 799Servicios comerciales diversos y otros servicios conexos1 adjudicación2473 €
  5. 805Servicios de formación1 adjudicación1371 €

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

autonómico: 153.177 € · local: 17.868 € · otro: 1083 €

Instituto Balear de la Juventud: 139.177 €Instituto Balear de la Juventud139.177 €Comunidad Autónoma Illes Balears: 14.000 €Comunidad Autónoma Illes Balears14.000 €Institut Mallorquí d'Afers Socials: 11.555 €Institut Mallorquí d'Afers Socials11.555 €Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Inca: 6313 €Consorci de l'Institut Ramon Llull: 1083 €Espiral entitat p…172.128 €
  1. 1Instituto Balear de la Juventud2022–2025 · 6 adjudicaciones · hasta 13 % del gasto del órgano139.177 €
  2. 2Comunidad Autónoma Illes Balears2022 · 1 adjudicación · hasta 0,1 % del gasto del órgano14.000 €
  3. 3Institut Mallorquí d'Afers Socials2022–2024 · 4 adjudicaciones · hasta 0,1 % del gasto del órgano11.555 €
  4. 4Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Inca2025 · 1 adjudicación · hasta 0,1 % del gasto del órgano6313 €
  5. 5Consorci de l'Institut Ramon Llull2024–2025 · 2 adjudicaciones · hasta 0,1 % del gasto del órgano1083 €

Señales

reglas públicas, no juicios

  • Único licitador en 5 de 6 procedimientos abiertos (83 %)

    Regla: Único licitador en ≥ 70 % de los abiertos (mínimo 5)

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1T-SYSTEMS ITC IBERIA, S.A.U.28,7 M€
  2. 2Gestión Tributaria Territorial, S.A.24 M€
  3. 3EULEN SERVICIOS SOCIOSANITARIOS, S.A.20,6 M€
  4. 4Mitie Facilities Services, S.A.U.18,1 M€
  5. 5TRANSPORTES BLINDADOS, S.A.13 M€
  6. 6MAGMACULTURA SL11,8 M€
  7. 7OESIA NETWORKS, S.L.11,4 M€
  8. 8AUREN CONSULTORES SP, S.L.P.10 M€
  9. 9SAMYL FACILITY SERVICES, S.L.8,8 M€
  10. 10UNION PROTECCIONCIVIL, S.L.6 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
15/09/2025Taller de cuina Mallorquina en Català realitzat el dia 15/09/2024 al Mercat de l'Olivar2025/355Consorci de l'Institut Ramon LlullMenor—660 €
22/05/2025Servei extern per a dur a terme la direcció tècnica, organització i la gestió del Camp de Voluntariat per a corresponsals promogut per IBJOVE per estiu 2025, que es realitzarà a un municipi de les Illes Balears dins el Programa Activitats Estiu promogut per l’Institut Balear de la Joventut1029/2025 IBJOVEInstituto Balear de la JuventudAbierto210.900 €
02/05/2025L’objecte del contracte és la contractació d’un servei extern per a dur a terme la direcció tècnica, l’organització i la gestió dels Camps de Voluntariat per a corresponsals i per a menors promoguts per l’Institut Balear de la Joventut (IBJOVE) pels estius del 2025 i 2026, que es realitzaran a diferents municipis de les Illes Balears1025/2025 IBJOVEInstituto Balear de la JuventudAbierto137.517 €
02/05/2025L’objecte del contracte és la contractació d’un servei extern per a la direcció tècnica, l’organització i la gestió dels Camps de Voluntariat per a joves de 18 a 30 anys de l’Institut Balear de la Joventut pel període 2025 i 2026, que es realitzaran a diferents municipis de les Illes Balears dins el Programa d’Activitats d’Estiu promogut per l’Institut Balear de la Joventut1026/2025 IBJOVEInstituto Balear de la JuventudAbierto134.311 €
25/04/2025Contracte menor de serveis per a l’elaboració i redacció de la diagnosi del Pla Local de salut d’Inca.2525/2025Junta de Gobierno del Ayuntamiento de IncaMenor16313 €
19/12/2024Contracte menor pel servei de dinamització Jornades 7 i 8 novembre a Lloseta1176414JIMAS - VicepresidenciaMenor12473 €
02/10/2024Taller de cuina Mallorquina de 2 hores de duració . Data de realització 09/09/20242024/316Consorci de l'Institut Ramon LlullMenor—423 €
02/05/2024L'objecte del contracte és la contractació d'un servei extern per dur a terme la direcció tècnica, l'organització i la gestió de deu lots de camps de voluntariat que impliquen la realització de 10 camps de voluntariat durant l'any 2024, que es realitzaran a diferents municipis de les Illes Balears dins el Programa d'activitats d'estiu promogut per l'IBJOVE976/2024 IBJOVEInstituto Balear de la JuventudAbierto112.450 €
04/10/2023Contracte menor pel subministrament de material per a les instal·lacions del STIF963219EIMAS - Vicepresidència PrimeraMenor1711 €
18/08/2023Contractació de l'acció formativa "Intervenció social i prevenció comunitària a través dels plans locals. Competències locals i implicacions pràctiques."958393CIMAS - Vicepresidència PrimeraMenor21371 €
25/10/2022Servicio de asistencia para la elaboración y desarrollo de un proyecto de dinamización de espacios de participación infantil y adolescente en el ámbito de la educación formal y no formal, para conocer su percepción de su situación y necesidades y recogerlo metodológicamente y de forma proporcional a cada isla con mirada de niños, niñas y adolescentes y en un lenguaje que pueda ser entendido por este colectivo.CMN06 2022 16704Consejería de Asuntos Sociales y DeportesMenor214.000 €
02/09/2022Servei de coordinació, dinamització i execució dels plenaris del Consell de la Infància i l'Adolescència de Mallorca (CIAM)880213TIMAS - Vicepresidència PrimeraMenor27000 €
19/04/2022L’objecte del contracte és la contractació d’un servei extern per dur a terme la direcció tècnica, l’organització i la gestió de deu lots de camps de voluntariat que impliquen la realització de 20 camps de voluntariat, d’ells deu prevists per l’any 2022 i els altres deu per l’any 2023, que es realitzaran a diferents municipis de les Illes Balears dins el Programa d’Activitats d’Estiu promogut per l’Institut Balear de la Joventut (d’ara endavant, IBJOVE). Els 10 lots inclouran dos camps de voluntariat cadascun, corresponents un, a l’any 2022 i l’altre, a l’any 2023 respectivament.870/2022 IBJOVEInstituto Balear de la JuventudAbierto122.000 €
19/04/2022L’objecte del contracte és la contractació d’un servei extern per dur a terme la direcció tècnica, l’organització i la gestió de deu lots de camps de voluntariat que impliquen la realització de 20 camps de voluntariat, d’ells deu prevists per l’any 2022 i els altres deu per l’any 2023, que es realitzaran a diferents municipis de les Illes Balears dins el Programa d’Activitats d’Estiu promogut per l’Institut Balear de la Joventut (d’ara endavant, IBJOVE). Els 10 lots inclouran dos camps de voluntariat cadascun, corresponents un, a l’any 2022 i l’altre, a l’any 2023 respectivament.870/2022 IBJOVEInstituto Balear de la JuventudAbierto122.000 €