Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad limitada · NIF B66847823

COURTS INTERNATIONAL XXI, S.L.

También como: COURTSINTERNATIONAL XXI, S.L · Courts International XXI, S.L. · Courts International XXI, SL · COURTS INTERNATIONAL XXI

COURTS INTERNATIONAL XXI, S.L. ha recibido 1,6 M€ en contratos públicos adjudicados entre 2022 y 2024 (26 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 249 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2022–2024

1,6 M€

26 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

5,4 %

del importe · baja media 5,4 %

En plazo hoy

249

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

2022933.543 €2023588.763 €2024
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
202213933.543 €126,7 %
202311588.763 €109,3 %
20242101.787 €20,4 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 452Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil16 adjudicaciones1,4 M€
  2. 374Artículos y material deportivo2 adjudicaciones59.251 €
  3. 443Cable, alambre y productos conexos1 adjudicación29.846 €
  4. 450Trabajos de construcción1 adjudicación26.894 €
  5. 454Acabado de edificios2 adjudicaciones19.699 €
  6. 316Equipo y aparatos eléctricos1 adjudicación14.988 €
  7. 315Material de iluminación y lámparas eléctricas1 adjudicación7700 €
  8. 349Medios de transporte y piezas de recambio diversos1 adjudicación4120 €

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 1,6 M€ · autonómico: 19.699 € · otro: 11.050 €

Ajuntament del Masnou: 241.550 €Ajuntament del Masnou241.550 €Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires: 189.419 €Ajuntament de Sant Esteve Sesrovi…189.419 €Ayuntamiento de Olaberria: 147.500 €Ayuntamiento de Olaberria147.500 €Ajuntament de Tordera: 138.995 €Ajuntament de Tordera138.995 €Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos: 129.791 €Ajuntament de Santa Margarida i e…129.791 €Ajuntament de Sant Quirze del Vallès: 95.990 €Ajuntament de Sant Quirze del Val…95.990 €Ajuntament de Fígols i Alinyà: 88.900 €Ajuntament de Fígols i Alinyà88.900 €Ajuntament de Sant Cugat del Vallès: 85.747 €Ajuntament de Sant Cugat del Vall…85.747 €Ajuntament d'Olesa de Montserrat: 85.244 €Ajuntament d'Olesa de Montserrat85.244 €Ajuntament del Catllar: 83.990 €Ajuntament del Catllar83.990 €COURTS INTERNATIO…1,3 M€
  1. 1Ajuntament del Masnou2022 · 1 adjudicación · hasta 5,8 % del gasto del órgano241.550 €
  2. 2Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires2022–2024 · 3 adjudicaciones · hasta 4,1 % del gasto del órgano189.419 €
  3. 3Ayuntamiento de Olaberria2023 · 1 adjudicación · hasta 15 % del gasto del órgano147.500 €
  4. 4Ajuntament de Tordera2023 · 1 adjudicación · hasta 8 % del gasto del órgano138.995 €
  5. 5Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos2022 · 1 adjudicación · hasta 8,7 % del gasto del órgano129.791 €
  6. 6Ajuntament de Sant Quirze del Vallès2022 · 1 adjudicación · hasta 5,3 % del gasto del órgano95.990 €
  7. 7Ajuntament de Fígols i Alinyà2023 · 1 adjudicación · hasta 100 % del gasto del órgano88.900 €
  8. 8Ajuntament de Sant Cugat del Vallès2022 · 2 adjudicaciones · hasta 0,2 % del gasto del órgano85.747 €
  9. 9Ajuntament d'Olesa de Montserrat2022–2023 · 2 adjudicaciones · hasta 1,1 % del gasto del órgano85.244 €
  10. 10Ajuntament del Catllar2022 · 1 adjudicación · hasta 41 % del gasto del órgano83.990 €

Señales

reglas públicas, no juicios

Ninguna regla se cumple con los datos disponibles.

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U.405 M€
  2. 2IMESAPI, S.A.189,1 M€
  3. 3FCC AQUALIA, S.A.167,4 M€
  4. 4SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCELONA, SAU155,2 M€
  5. 5M. I J. GRUAS, S.A.135,5 M€
  6. 6FCC MEDIO AMBIENTE, S.A.U.106,9 M€
  7. 7SERVEO SERVICIOS, S.A.U.102,6 M€
  8. 8ARTÍFEX INFRAESTRUCTURAS, S.L.U.91,7 M€
  9. 9ROMÀ INFRAESTRUCTURES I SERVEIS, SAU91,5 M€
  10. 10TECNOLOGIA DE FIRMES, S.A.80,6 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
08/04/2024Treballs addicionals no contemplats en el projecte de millora de l’entorn de les barbacoesX2024002846Ajuntament de Castell-Platja d'AroMenor—14.988 €
02/10/2023obras de cerramiento de una cubierta para las dos pistas de pádel en Trillo, consistentes en la instalación de un cerramiento textil, construyendo una estructura rígida anclada a la construcción existente y que permita recibir un cerramiento textil de PVC.52/2023Alcaldia del Ayuntamiento de TrilloAbierto simplificado249.200 €
14/08/2023Camp de futbol: 4 focos i xarxa parapilotes1940/2023Ajuntament de l'ArboçMenor—7700 €
13/06/2023Contracte per les obres a la façana mitgera del carrer Anselm Clavé 1932023/004641Ajuntament d'Olesa de MontserratMenor—26.894 €
22/05/2023Instal.lació de xarxa parapilotes per evitar molèsties al veïns1177/2023Ajuntament de l'ArboçMenor—3350 €
11/04/2023Obres de remodelació, ampliació o milloraCO/AH01/1101343695/23/CMCOInstitut Català de la Salut (ICS)Menor—19.699 €
28/03/2023Despesa col·locació de la tanca de protecció a la pista annexa del pavelló1348/2023Ajuntament de Sant Esteve SesroviresMenor—4120 €
16/06/2022Substitució rexia metàl.lica tancament zona esporivaX2022001895Ajuntament de Sant Vicenç de CastelletMenor—11.735 €
02/08/2022≈Obres relatives als projecte de millora de l'espai dels Jardins del Mil·lenari i de la creació d'un espai de lleure al Parc del Mil·lenari annex a la Masia de Cal Ros de les Cabres del MasnouLIC 21/2022Ajuntament del MasnouAbierto simplificado3241.550 €
27/03/2023≈Obras cubrición de la pista de tenis de IHURRE2023/09AlcaldíaAbierto simplificado3147.500 €
21/12/2021≈‡Construcción de parque de calistenia, pista multideporte y tirolina en Barakaldo.OS102110.011AlcaldeAbierto simplificado3139.846 €
28/03/2023≈El contracte que es pretén iniciar té per objecte l'execució de les obres del projecte d'obra local ordinària anomenat "Memòries valorades de substitució del paviment de les pistes esportives de l'Amistat, del Pavelló Parroquial i de Sant Pere, data juliol de 2022", redactat per la senyora SAV, Arquitecta de l'Ajuntament de Tordera, amb un pressupost d'execució per contracte: A. Memòria valorada de substitució del paviment de la pista esportiva de l'Amistat, de data juliol de 2022, amb un pressupost d'execució per contracte de cinquanta-nou mil cent vint-i-dos euros amb sis cèntims (59.122,06 €), amb el 21 per cent d'IVA inclòs. B. Memòria valorada de substitució del paviment de la pista esportiva del Pavelló Parroquial, de data juliol de 2022, amb un pressupost d'execució per contracte de cinquanta-vuit mil tres-cents noranta-sis euros amb cinquanta-vuit cèntims (58.396,58 €), amb el 21 per cent d'IVA inclòs. C. Memòria valorada de substitució del paviment de la pista esportiva de Sant Pere, de data juliol de 2022, amb un pressupost d'execució per contracte de seixanta-tres mil nou-cents cinquanta-cinc euros amb setanta-cinc cèntims (63.955,75 €), amb el 21 per cent d'IVA inclòs. el qual va ser aprovat definitivament per acord de la Junta de Govern Local en sessió de data 29 de setembre de 2022.2022/9437Ajuntament de TorderaAbierto simplificado4138.995 €
16/03/2022≈És objecte del present plec la contractació promoguda per l'Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos per a l'execució de les obres recollides en la Memòria valorada per a la creació de pistes de pàdel i pista de vòlei a l'entorn del Pavelló esportiu al municipi de Santa Margarida i els Monjos.X2022000634Ajuntament de Santa Margarida i els MonjosAbierto simplificado2129.791 €
14/07/2022≈L'objecte del contracte són les obres del projecte per a l'arranjament de la pista annexa al Pavelló de Sant Esteve Sesrovires.2402/2022Ajuntament de Sant Esteve SesroviresAbierto simplificado198.500 €
31/05/2022≈L'objecte del contracte és l'execució de les obres de construcció d'un refugi per a gats al carrer Illa de Buda al Polígon Industrial de Can Canals, al terme municipal de Sant Quirze del Vallès, i dotar d'unes instal·lacions amb condicions de nucli zoològic que substituiran a les actuals, donant compliment al DL 2/2008 del Text Refós de Protecció d'Animals, en els termes que es descriuen al projecte executiu de l'obra.31/2022/SQSCRAjuntament de Sant Quirze del VallèsAbierto simplificado195.990 €
15/12/2021≈‡L'objecte del contracte és realitzar el projecte i executar les obres necessàries per recuperar l'ús del recinte cobert per a dues pistes de pàdel afectat pel temporal Filomena amb: L'adequació d'una pista de pàdel, la instal·lació d'una nova pista i la construcció d'una nova coberta per ambdues pistes; de conformitat amb els documents que formin part de l'expedient, els quals al seu torn formaran part del contracte a signar per l'adjudicatari.Padel/21Ajuntament de BateaAbierto194.489 €
18/07/2023≈Esplanació del terreny d’emplaçament. Formació de fonamentació de formigó HA-25. Subministrament i col·locació de canonada de PVC D125, inclòs pericó de registre amb arqueta d’obra, bastiment i tapa de fosa. Formació de mur de contenció de formigó HA-25, encofrat a una i/o dues cares, amb drenatge posterior inclòs i connexió a desguàs. Formació de pilar de pedra del país. Formació de la solera de formigó. Subministrament i col·locació d’encavallades. Subministrament i col·locació d’embigat. Subministrament i col·locació de coberta i teulada. Formació de l’escalonat cap al carrer de 27 graons, i reposició de serveis afectats, neteja final.CPO 02-2023Ajuntament de Fígols i AlinyàAbierto simplificado288.900 €
05/02/2024≈L'objecte d'aquest contracte és l'execució material de les obres definides al "Projecte bàsic i executiu mur de contenció a l'Avinguda Moixeró s/n per al Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires”4237/2023Ajuntament de Sant Esteve SesroviresAbierto simplificado286.799 €
11/05/2022≈Contractació de l'execució de les obres contingudes al projecte "Pista Poliesportiva Tipus Pol-2 a la Urbanització Mas de Pallarès"2022/1208Ajuntament del CatllarAbierto simplificado383.990 €
08/03/2022≈Execució de les obres del projecte denominat Cobriment de la pista multi jocs (POL 3) de la zona esportiva de Can Titó del Municipi de Vilanova del Camí, Fase 2CO/2022036Ajuntament de Vilanova del CamíAbierto374.900 €
19/05/2023≈Contracte d'Obra d'Adequació d'accessos i construcció de murs de contenció per a la consolidació dels terrenys en el recinte de la piscinaX2023000794Ajuntament de Castellví de RosanesOtros262.900 €
03/11/2022≈Contracte d'obres per a la urbanització de la Plaça ubicada entre la Biblioteca Santa Oliva i l'antic edifici de la Policia al Municipi d'Olesa de Montserrat2022/005325Ajuntament d'Olesa de MontserratAbierto simplificado258.350 €
04/04/2022≈L'objecte del contracte és per tant, el subministrament i instal·lació de pista esportiva prefabricada al barri de Volpelleres, i per tant les prestacions incloses son el subministrament d'un element prefabricat i la instal·lació d'una llosa de paviment.187/21 - 30515/2021Ajuntament de Sant Cugat del VallèsAbierto simplificado455.901 €
28/10/2022≈És objecte de la licitació la contractació promoguda per l'Ajuntament de Sant Salvador de Guardiola, del contracte d'obres consistents en la formació de la coberta de la pista poliesportiva del Calvet de Sant Salvador de Guardiola, Fase 2 ¿ Coberta.1031/2022Ajuntament de Sant Salvador de GuardiolaAbierto simplificado452.990 €
15/12/2021≈‡Realització de les obres descrites al projecte per al trasllat dels mòduls de vestidors del camp de futbol de Can Sant Joan al barri de Can Sant Joan.12/2021-COOAjuntament de Montcada i ReixacAbierto simplificado142.475 €

‡ Anterior a 2022, fuera de los totales. ≈ Fecha del contrato o del anuncio: PLACSP no publica la de adjudicación.