Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad limitada · NIF B66702465

Maval Forestal, S.L.U

También como: MAVAL FORESTAL SLU · MAVAL FORESTAL SL

Maval Forestal, S.L.U ha recibido 1,3 M€ en contratos públicos adjudicados entre 2023 y 2025 (9 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 224 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2023–2025

1,3 M€

9 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

3 %

del importe · baja media 12,7 %

En plazo hoy

224

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

20232024728.807 €2025464.192 €
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
2023181.587 €118,8 %
20245728.807 €411,8 %
20253464.192 €17,6 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 452Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil9 adjudicaciones1,3 M€

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 533.115 € · otro: 37.972 €

Ajuntament de Banyoles: 339.800 €Ajuntament de Banyoles339.800 €Ajuntament de la Coma i la Pedra: 81.587 €Ajuntament de la Coma i la Pedra81.587 €Ajuntament de Castellví de la Marca: 63.487 €Ajuntament de Castellví de la Mar…63.487 €Ajuntament de Caldes de Montbui: 48.242 €Ajuntament de Caldes de Montbui48.242 €Aigües de Blanes, SA: 37.972 €Aigües de Blanes, SA37.972 €Maval Forestal, S…571.087 €
  1. 1Ajuntament de Banyoles2024 · 1 adjudicación · hasta 4,4 % del gasto del órgano339.800 €
  2. 2Ajuntament de la Coma i la Pedra2023 · 1 adjudicación · hasta 19 % del gasto del órgano81.587 €
  3. 3Ajuntament de Castellví de la Marca2024 · 1 adjudicación · hasta 7,4 % del gasto del órgano63.487 €
  4. 4Ajuntament de Caldes de Montbui2024 · 1 adjudicación · hasta 0,6 % del gasto del órgano48.242 €
  5. 5Aigües de Blanes, SA2025 · 1 adjudicación · hasta 14 % del gasto del órgano37.972 €
  6. 6Ajuntament de Sant Gregori2024 · 1 adjudicación0 €

Señales

reglas públicas, no juicios

Ninguna regla se cumple con los datos disponibles.

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U.404,7 M€
  2. 2CITANIAS OBRAS Y SERVICIOS, S.L.U.229,6 M€
  3. 3FCC AQUALIA, S.A.167,4 M€
  4. 4SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCELONA, SAU155,2 M€
  5. 5CONSTRAULA ENGINYERIA I OBRES, SAU41,5 M€
  6. 6COMSA SERVICE FACILITY MANAGEMENT, S.A.U.40,9 M€
  7. 7FIELDTURF POLIGRAS,S.A31,6 M€
  8. 8GBI SERVEIS SAU26,7 M€
  9. 9AERONAVAL DE CONSTRUCCIONES E INSTALACIONES, S.A.24,4 M€
  10. 10ASFALTOS AUGUSTA, SL20,6 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
16/05/2025SEPARATA OBRA CIVIL REFORMA X.A.P. C. C. VIDAL I BARRQUER Nº 2 - PS. CARLES FAUSTCM-6/2025Aigües de Blanes, SAMenor—37.972 €
25/08/2025≈Execució de l’obra civil de les obres descrites a la memòria de l’actualitzat de preus del projecte de millora del drenatge en el PK 4+926 de la carretera GIV-5217, a Queralbs.2025/1869Diputació de GironaAbierto simplificado3359.749 €
06/12/2024≈Obres de millora de la xarxa de sanejament del C/ Mn. ConstansX2024011168Ajuntament de BanyolesAbierto simplificado3339.800 €
30/05/2024≈Licitació de les obres de canalització de la Riera de Mas Martí entre el carrer Illes Balears i l'Av. de l'Estació al municipi de Blanes.C-2/2024Aigües de Blanes, SAAbierto simplificado5277.279 €
05/07/2023≈L’actuació es realitza a la urbanització Port del Comte, municipi de La Coma i La Pedra, Solsonès, Lleida. Al carrer del Sol des de les coordenades 42º10’29”N 1º34’00”E on hi ha l’interceptor i un punt baix dins del carrer, fins a trobar-se amb la vorera del C/Fornet a les coordenades 42º10’33”N 1º34’00”E amb una llargada de 152ml a l’eix del carrer des de l’interceptor fins a la vorera del C/Fornet. Els treballs consistiran en la realització d’un nou tram de la xarxa que ha de connectar amb l’antiga en aquest punt i amb la resta de la xarxa de clavegueram a l’encontre amb el carrer Fornet. Es dotarà la xarxa del diàmetre, pendent, pous i embornals necessaris per resoldre l’aiguafons que es genera en aquest punt baix i el reflux de les aigües de la xarxa de la claveguera cap als habitatges. La xarxa existent és unitària.072/2023-712Ajuntament de la Coma i la PedraAbierto simplificado481.587 €
05/09/2025≈Licitació de la separata d'obra civil de les obres de reforma de les xarxes d'aigua potable i clavegueram de la Pl. Argentina, 1-16 i C. Llibertat, 15-17 de BlanesC-7/2025Aigües de Blanes, SAAbierto simplificado266.471 €
05/06/2024≈L’objecte del present contracte són les obres per la substitució d’un tram de la xarxa de clavegueram del carrer Mediterrani, concretament el que discorre paral·lel a la vorera sud-oest. D’acord amb el projecte executiu “Renovació xarxa de clavegueram carrer Mediterrani” redactat per l’arquitecte Jordi Galtés Rovira, el gener de 2024. L’àmbit de la intervenció comprèn la calçada del carrer Mediterrani, entre el carrer de l’Esport i el Passatge dels Estudiants.160/2024Ajuntament de Castellví de la MarcaAbierto simplificado663.487 €
08/01/2024≈Contracte de les obres de construcció d'un col·lector a l'avinguda Montbui de Caldes de Montbui (Fases I i II)3765/2023Ajuntament de Caldes de MontbuiOtros548.242 €
26/02/2024≈El present contracte té per objecte la contractació d’una obra que consisteix en realitzar la xarxa de sanejament del veïnat de l’Argelaguet per donar servei als habitatges existents de Sant Gregori.X2024000519Ajuntament de Sant GregoriAbierto simplificado120 €

≈ Fecha del contrato o del anuncio: PLACSP no publica la de adjudicación.