Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad limitada · NIF B64260409

PROSAIRSA

También como: PROSAIRSA, S.L.U. · PROSAIRSA, SL

PROSAIRSA ha recibido 1,8 M€ en contratos públicos adjudicados entre 2023 y 2025 (7 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 242 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2023–2025

1,8 M€

7 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

0,5 %

del importe · baja media 3,8 %

En plazo hoy

242

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

2023392.150 €202420251,4 M€
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
20231392.150 €17,4 %
202439740 €10 %
202531,4 M€34,1 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 452Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil5 adjudicaciones1,8 M€

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 1,8 M€

Ajuntament de Canovelles: 675.929 €Ajuntament de Canovelles675.929 €Ajuntament de la Torre de Claramunt: 601.658 €Ajuntament de la Torre de Claramu…601.658 €Ajuntament de Sabadell: 392.150 €Ajuntament de Sabadell392.150 €Ajuntament de Ripollet: 161.924 €Ajuntament de Ripollet161.924 €Ajuntament de Santa Coloma de Cervelló: 9740 €PROSAIRSA1,8 M€
  1. 1Ajuntament de Canovelles2025 · 1 adjudicación · hasta 24 % del gasto del órgano675.929 €
  2. 2Ajuntament de la Torre de Claramunt2025 · 1 adjudicación · hasta 45 % del gasto del órgano601.658 €
  3. 3Ajuntament de Sabadell2023 · 1 adjudicación · hasta 2,2 % del gasto del órgano392.150 €
  4. 4Ajuntament de Ripollet2025 · 1 adjudicación · hasta 2,8 % del gasto del órgano161.924 €
  5. 5Ajuntament de Santa Coloma de Cervelló2024 · 3 adjudicaciones · hasta 0,3 % del gasto del órgano9740 €

Señales

reglas públicas, no juicios

Ninguna regla se cumple con los datos disponibles.

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U.404,7 M€
  2. 2COPCISA, S.A.237,6 M€
  3. 3SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCELONA, SAU155,2 M€
  4. 4M. I J. GRUAS, S.A.135,5 M€
  5. 5FCC MEDIO AMBIENTE, S.A.U.106,3 M€
  6. 6ROGASA CONSTRUCCIONES Y CONTRATAS, S.A.U.95,7 M€
  7. 7ARTÍFEX INFRAESTRUCTURAS, S.L.U.91,7 M€
  8. 8TECNOLOGIA DE FIRMES, S.A.80,6 M€
  9. 9TOMÁS GRACIA CORPORACIÓN SA67,6 M€
  10. 10EULEN, S.A.62,4 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
19/12/2024Complement canvi peces paviment Pl. Pi Tallate-2604/2024Ajuntament de Santa Coloma de CervellóMenor—1460 €
09/12/2024Obres reposició puntual peces paviment deteriorades Pl. Pi Tallate-2478/2024Ajuntament de Santa Coloma de CervellóMenor—6635 €
04/12/2024Obres de reposició paviment i calçada en mal estat al c. Josep Ferrrer alçada Pl. Pi Tallate-2477/2024Ajuntament de Santa Coloma de CervellóMenor—1645 €
15/01/2025≈Obres de millora de l'illa compresa entre els carrers Sant Eudald, Sant Jordi, Indústria i Molí de la Sal dintre del nucli urbà del municipi de Canovelles2531/2024Ajuntament de CanovellesAbierto9675.929 €
07/05/2025≈Licitació de les obres de reforma de la piscina municipal de La Torre de Claramunt339/2025Ajuntament de la Torre de ClaramuntAbierto simplificado5601.658 €
30/08/2023≈El projecte té per objecte la renovació del sistema desbordant i de les platges de les dues piscines del recinte de Ca n'Oriac. El recinte compta amb dues piscines, una rectangular de 25 x 17 metres i una infantil de forma semicircular amb un diàmetre de 17 metres. Les dues piscines estan envoltades per una platja pavimentada d'uns 4 metres d'amplària.. Les diferencies de nivell entre piscines i entre platges pavimentades i de gespa, és un dels aspectes que s'aborda i es resol en el projecte actual. Les piscines daten originalment de l'any 1983, i el 2019 es va dur a terme una renovació integral de la sala i el sistema de filtració, inclosa una ampliació de la sala de filtració. La sala original i el dipòsit de compensació existents es van integrar en l?ampliació. El sistema desbordant i les platges han sofert diverses actuacions de manteniment i millora al llarg dels anys, però darrerament les fuites de la canal desbordant i la manca d'impermeabilització de les platges estan provocant notables entrades d'aigua en la part original de la sala de filtració.El present projecte pretén resoldre definitivament el problema de les filtracions d'aigua renovant la canal desbordant de manera integral i impermeabilitzant les platges. Tanmateix, a finals de l'any 2021, una fuita en un col·lector soterrat de la xarxa municipal de clavegueram va provocar un gran esvoranc en la gespa, entre la piscina i la Ronda Navacerrada. La reparació ha suposat la substitució d'un tram d'aproximadament 30 m de col·lector, i per a la seva execució ha calgut enderrocar una part de la piscina infantil, i ha afectat un tram de la platja de la piscina gran. El present projecte contempla també la reconstrucció de la piscina petitaOBM/2023/52Ajuntament de SabadellAbierto simplificado3392.150 €
06/02/2025≈Obres de substitució de la impermeabilització de dues piscines i vas de compensació al Poliesportiu municipal de Ripollet2024/8345Ajuntament de RipolletAbierto simplificado1161.924 €

≈ Fecha del contrato o del anuncio: PLACSP no publica la de adjudicación.