Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad limitada · NIF B63060404

CONSTRUCCIONS VALL FONOLLOSA, SL

También como: CONSTRUCCIONS VALL, S.L. · CONSTRUCCIONS VALLS FONOLLOSA SL · CONSTRUCCIONS VALL FONOLLOSA,S.L. · CONSTRUCCIONS VALL FONOLLOSA, S.L.

CONSTRUCCIONS VALL FONOLLOSA, SL ha recibido 2,1 M€ en contratos públicos adjudicados entre 2022 y 2026 (19 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 268 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2022–2026

2,1 M€

19 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

2,4 %

del importe · baja media 6 %

En plazo hoy

268

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

2022597.413 €2023661.985 €2024481.381 €2025290.044 €2026
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
20225597.413 €310 %
20236661.985 €46,2 %
20244481.381 €48,7 %
20253290.044 €30 %
2026163.709 €15 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 454Acabado de edificios11 adjudicaciones1,1 M€
  2. 452Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil7 adjudicaciones985.324 €
  3. 450Trabajos de construcción2 adjudicaciones147.492 €
  4. 031Productos de la agricultura y horticultura1 adjudicación25.586 €

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 2,1 M€ · autonómico: 25.586 € · otro: 3610 €

Ajuntament d'Aguilar de Segarra: 504.284 €Ajuntament d'Aguilar de Segarra504.284 €Ajuntament de Fonollosa: 407.186 €Ajuntament de Fonollosa407.186 €Ajuntament de Rajadell: 358.871 €Ajuntament de Rajadell358.871 €Ajuntament de Calders: 288.484 €Ajuntament de Calders288.484 €Ajuntament de Cardona: 223.641 €Ajuntament de Cardona223.641 €Ajuntament de Manresa: 123.967 €Ajuntament de Manresa123.967 €Ajuntament de Calonge de Segarra: 74.669 €Ajuntament d'Estaràs: 63.709 €DEPARTAMENT DE TERRITORI I SOSTENIBILITAT: 25.586 €Ajuntament de Súria: 20.526 €CONSTRUCCIONS VAL…2,1 M€
  1. 1Ajuntament d'Aguilar de Segarra2022–2025 · 4 adjudicaciones · hasta 100 % del gasto del órgano504.284 €
  2. 2Ajuntament de Fonollosa2022–2024 · 3 adjudicaciones · hasta 24 % del gasto del órgano407.186 €
  3. 3Ajuntament de Rajadell2022–2023 · 3 adjudicaciones · hasta 100 % del gasto del órgano358.871 €
  4. 4Ajuntament de Calders2023 · 2 adjudicaciones · hasta 100 % del gasto del órgano288.484 €
  5. 5Ajuntament de Cardona2024 · 1 adjudicación · hasta 12 % del gasto del órgano223.641 €
  6. 6Ajuntament de Manresa2025 · 1 adjudicación · hasta 0,6 % del gasto del órgano123.967 €
  7. 7Ajuntament de Calonge de Segarra2024 · 1 adjudicación · hasta 18 % del gasto del órgano74.669 €
  8. 8Ajuntament d'Estaràs2026 · 1 adjudicación · hasta 100 % del gasto del órgano63.709 €
  9. 9DEPARTAMENT DE TERRITORI I SOSTENIBILITAT2023 · 1 adjudicación · hasta 1,4 % del gasto del órgano25.586 €
  10. 10Ajuntament de Súria2024 · 1 adjudicación · hasta 0,5 % del gasto del órgano20.526 €

Señales

reglas públicas, no juicios

  • Hasta el 100 % del gasto adjudicado de «Ajuntament d'Aguilar de Segarra» en un año

    Regla: Cuota ≥ 50 % del gasto de un órgano con ≥ 500.000 €

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U.466,1 M€
  2. 2SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCELONA, SAU155,5 M€
  3. 3M. I J. GRUAS, S.A.139,3 M€
  4. 4ROGASA CONSTRUCCIONES Y CONTRATAS, S.A.U.107,5 M€
  5. 5ROMÀ INFRAESTRUCTURES I SERVEIS, SAU93,2 M€
  6. 6Vesta Rehabilitación, SL91,3 M€
  7. 7TECNOLOGIA DE FIRMES, S.A.80,7 M€
  8. 8CONSTRUCTORA DE CALAF, SAU74,1 M€
  9. 9ARNO INFRAESTRUCTURAS, S.L.U.62,5 M€
  10. 10JOSÉ ANTONIO ROMERO POLO, S.A.U.53,4 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
05/02/2025Pintar mur exterior i esmaltar baranes, portes i tanques exterior de la Llar d'Infants Barrufets.EDU/257/2025Centres educatius - Serveis Territorials a la Catalunya CentralMenor—3610 €
24/10/2024Restauració de l’absis de l’església vella696/2024Ajuntament de SúriaMenor—20.526 €
26/07/2023Reparació de la teulada de l'estació d'autobusos ManresaPTOP-2023-295Departament de Territori, Habitatge i Transició EcològicaMenor—25.586 €
26/01/2024≈Execució de les obres de restauració i adequació a la vista del Portal de Graells, la Muralla de Tramuntania i la Torre Nord de Cardona1023/2023Ajuntament de CardonaAbierto simplificado3223.641 €
05/12/2022≈El local social ó també anomenat "La Sala" està situat en el nucli antic de Rajadell i consta de tres plantes amb una superfície construïda total de 242,00 m2. Dit edifici, de planta rectangular, està situat en un indret de fort pendent o abrupte, i està construït a base de paret de pedra i coberta inclinada a dues vessants amb estructura de fusta i revestida amb teula aràbiga. El present projecte preveu la ampliació de dit edifici per la vessant sud i oest amb una superfície construïda total de uns 200,02 m2. Aquesta 1a fase només contempla la estructura i coberta de dita ampliació. Els fonaments a base de micropilons on s'hi recolzaran les columnes de suport del sostre unidireccional i la coberta inclinada de estructura de fusta revestida amb teula aràbiga.260/2022Ajuntament de RajadellAbierto simplificado1199.318 €
22/05/2024≈Configura l'objecte d'aquest contracte l'execució de les obres de restauració de la Capella Fonda 2 (F4) de l'església de Sant Vicenç de Fals a Fonollosa d'acord al projecte aportat.2024_222Ajuntament de FonollosaAbierto2162.546 €
17/06/2025≈Obres per l'Adequació i millora del Castell de Castellar, Fase 1A-3 i ampliació Fase 1A-3. Separata 4. Condicionament dels accessos exteriors.2025_105Ajuntament d'Aguilar de SegarraAbierto simplificado1162.467 €
30/06/2023≈Execució de la Segona fase del Projecte bàsic i executiu per a la Reforma de la Casa Consistorial de Calders. Amb l’execució de la segona fase del projecte es pretén substituir la coberta per solucionar problemes d’estanqueïtat, tèrmics i de confort de l’interior de l’edifici, problemàtiques existents a nivell estructural, constructiu i de material.321/2023Ajuntament de CaldersAbierto simplificado7161.518 €
22/06/2023≈Obres de "Adequació i millora del Castell de Castellar amb l'ampliació del museu existent"; modificació del Projecte bàsic de la Sala 2 i Projecte executiu; Fase 1A-3: Separata 3 (Rehabilitació de la coberta i el seu accés per visites)2023_157Ajuntament d'Aguilar de SegarraAbierto simplificado2150.413 €
14/04/2022≈Constitueix l'objecte del contracte l'execució de les obres de restauració de la imatge exterior de l'església de Sant Vicenç de Fals, a Fonollosa, de conformitat amb el projecte bàsic i executiu.2022_307Ajuntament de FonollosaAbierto2148.760 €
23/03/2023≈Obres de reforma interior de la Casa Consistorial - Fase III + mobiliari.2022_359Ajuntament d'Aguilar de SegarraAbierto simplificado1138.502 €
28/07/2023≈Execució de la Primera fase del projecte bàsic i executiu per la reforma de la Casa Consistorial411/2023Ajuntament de CaldersAbierto simplificado2126.966 €
05/03/2025≈L’objecte del contracte consisteix en l’execució de l’obra Projecte Espais administratius a la Casa Fàbregas. Les obres a contractar han de permetre situar usos administratius municipals a la part posterior de la planta primera de la plaça Major, 20.CON.EXP2024000060Ajuntament de ManresaAbierto1123.967 €
27/07/2022≈Rehabilitació de l'església de Sant Amanç264/2022Ajuntament de RajadellAbierto simplificado1100.552 €
07/01/2022≈Obres per al reforçament estructural, reparació i restauració del campanar de l'església de St. Vicenç de Fals per tal de garantir la seva estabilitat així com corregir d'altres deficiències importants evidents en l'actualitat.2021_1149Ajuntament de FonollosaAbierto395.880 €
25/11/2024≈Restauració i consolidació de l’edifici 1 del castell de Calonge de Segarra etapa 1 (parcial)2024/106Ajuntament de Calonge de SegarraAbierto474.669 €
24/09/2026≈Contracte d'obres per a l'execució del projecte denominat"Rehabilitació de l'Església de Sant Julià".20/2026Ajuntament d'EstaràsAbierto simplificado163.709 €
04/08/2023≈Reforma i activitats en la Pinacoteca de la RectoriaExp. 2023_493Ajuntament de RajadellAbierto simplificado159.000 €
28/07/2022≈Adequació i millora del Castell de Castellar amb l'ampliació del Museu existent - Sala d'exposició 4261/2022Ajuntament d'Aguilar de SegarraAbierto simplificado152.902 €

≈ Fecha del contrato o del anuncio: PLACSP no publica la de adjudicación.