Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad limitada · NIF B63039531

ARC DESPATX D'ADVOCATS I CONSULTORS, SL

También como: ARC DESPATX D'ADVOCATS I CONSULTORS, S.L. · Arc, Despatx Advocats i Consultors, S.L.P. · ARC, DESPATX D'ADVOCATS I CONSULTORS, S.L. · ARC, ADVOCATS I CONSULTORS SLP

ARC DESPATX D'ADVOCATS I CONSULTORS, SL ha recibido 1,2 M€ en contratos públicos adjudicados entre 2022 y 2026 (150 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 6 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2022–2026

1,2 M€

150 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

48 %

del importe · baja media 5,8 %

En plazo hoy

6

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

2022241.218 €2023213.387 €2024450.776 €2025215.480 €2026118.915 €
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
202215241.218 €107,4 %
202335213.387 €213,4 %
202451450.776 €308,2 %
202533215.480 €182,5 %
202616118.915 €117,4 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 791Servicios jurídicos61 adjudicaciones519.276 €
  2. 796Servicios de contratación21 adjudicaciones480.715 €
  3. 794Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines24 adjudicaciones232.626 €
  4. 792Servicios de contabilidad, de auditoría y fiscales7 adjudicaciones44.123 €
  5. 712Servicios de arquitectura y servicios conexos4 adjudicaciones27.600 €
  6. 790Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad15 adjudicaciones19.120 €
  7. 030Productos de la agricultura, ganadería, pesca, silvicultura y productos afines3 adjudicaciones8450 €
  8. 752Prestación de servicios para la comunidad1 adjudicación3072 €

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 878.182 € · otro: 200.554 € · autonómico: 14.400 €

Ajuntament de Creixell: 79.890 €Ajuntament de Creixell79.890 €Ajuntament de Súria: 72.750 €Ajuntament de Súria72.750 €Ajuntament d'Alella: 57.600 €Ajuntament d'Alella57.600 €Ajuntament de la Llagosta: 57.193 €Ajuntament de la Llagosta57.193 €Ajuntament de la Pobla de Mafumet: 53.280 €Ajuntament de la Pobla de Mafumet53.280 €Ajuntament de Sant Pere de Ribes: 48.700 €Ajuntament de Sant Pere de Ribes48.700 €Ajuntament de Granollers: 45.272 €Ajuntament de Granollers45.272 €Ajuntament de Viladecavalls: 44.688 €Ajuntament de Viladecavalls44.688 €Ajuntament de Calafell: 40.854 €Ajuntament de Calafell40.854 €Ajuntament de Cunit: 37.488 €Ajuntament de Cunit37.488 €ARC DESPATX D'ADV…537.715 €
  1. 1Ajuntament de Creixell2023–2026 · 6 adjudicaciones · hasta 100 % del gasto del órgano79.890 €
  2. 2Ajuntament de Súria2022–2024 · 2 adjudicaciones · hasta 4,4 % del gasto del órgano72.750 €
  3. 3Ajuntament d'Alella2022–2026 · 2 adjudicaciones · hasta 1,9 % del gasto del órgano57.600 €
  4. 4Ajuntament de la Llagosta2025 · 1 adjudicación · hasta 0,2 % del gasto del órgano57.193 €
  5. 5Ajuntament de la Pobla de Mafumet2024 · 1 adjudicación · hasta 1 % del gasto del órgano53.280 €
  6. 6Ajuntament de Sant Pere de Ribes2023–2026 · 7 adjudicaciones · hasta 0,3 % del gasto del órgano48.700 €
  7. 7Ajuntament de Granollers2023–2026 · 11 adjudicaciones · hasta 0,2 % del gasto del órgano45.272 €
  8. 8Ajuntament de Viladecavalls2022 · 1 adjudicación · hasta 1,5 % del gasto del órgano44.688 €
  9. 9Ajuntament de Calafell2023–2024 · 6 adjudicaciones · hasta 1 % del gasto del órgano40.854 €
  10. 10Ajuntament de Cunit2022–2025 · 15 adjudicaciones · hasta 0,2 % del gasto del órgano37.488 €

Señales

reglas públicas, no juicios

Ninguna regla se cumple con los datos disponibles.

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1TELEFÓNICA SOLUCIONES DE INFORMÁTICA Y COMUNICACIONES DE ESPAÑA, S.A.U.33,2 M€
  2. 2ACSA OBRAS E INFRAESTRUCTURAS SA33,1 M€
  3. 3T-SYSTEMS ITC IBERIA, S.A.U.28,7 M€
  4. 4INETUM ESPAÑA, S.A.27,2 M€
  5. 5COBRA INSTALACIONES Y SERVICIOS SA17,9 M€
  6. 6MARTINEZ CENTRO DE GESTIÓN SL13,7 M€
  7. 7AUREN CONSULTORES SP, S.L.P.12,8 M€
  8. 8BECSA, S.A.11,2 M€
  9. 9TOMÁS GRACIA CORPORACIÓN SA11 M€
  10. 10FERROVIAL AGROMAN, S.A.10,3 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
28/04/2026Assessorament i gestió administrativa del personal que presti els seus serveis a l'Ajuntament d'Alella.X2026001816Ajuntament d'AlellaMenor—14.400 €
10/04/2026Serveis de defensa jurídica en el recurs d'apel·lació interposat per la representació processal del funcioni Sr. Rafael Garcia Pérez contra la sentència núm. 34/2026, de 3 de febrer de 2026 dictada per la Secció contenciosa administrativa del Tribunal d'I414-2026-PRODESAjuntament de GranollersMenor—3260 €
31/03/2026Serveis de representació i defensa jurídica en el procediment abreujat núm. 163/2024-b tramitat pel Jutjat Contenciós - Administratiu núm. 16 de Barcelona a instància del senyor Rafael Garcia Pérez407-2026-PRODESAjuntament de GranollersMenor—2582 €
23/03/2026Defensa i representació jurisdiccional PO (Contracte relació jurídica)281/2026Ajuntament de la Pobla de MafumetMenor—3800 €
02/03/2026Representació processal i defensa jurídica en procediment judicialX2025002092Ajuntament de Santa Maria de PalautorderaMenor—4200 €
25/02/2026Serveis de defensa jurídica595/2026Ajuntament de CreixellMenor—1843 €
17/02/2026Serveis de defensa jurídica506/2026Ajuntament de CreixellMenor—1843 €
11/02/2026Aprovació del contracte menor corresponent a la despesa pels serveis de defensa jurídica davant la Sala Contenciosa Administrativa secció cinquena del Tribunal Superior de Justícia de Catalunya, procediment ordinari 3004-2025-E.37/2026/020107Ajuntament de Sant Pere de RibesMenor—4800 €
27/01/2026Serveis defensa jurídica procediment abreujat 343/2025-D2026F043000102Ajuntament de SaltMenor—4800 €
21/01/2026Servei de defensa jurídica166/2026Ajuntament de CreixellMenor—2304 €
21/01/2026Serveis de defensa jurídica202/2026Ajuntament de CreixellMenor—1843 €
09/01/2026Honoraris pels serveis de suport jurídic revisió de documents i proposta de model de resposta a la sol·licitud presentada pel senyor Enric Garcia TorrentsSegons proposta 5 de març de 20262026/000000004270Universitat Rovira i VirgiliMenor—1200 €
03/12/2025SUPORT JURIDI8890/2025Ajuntament de CunitMenor—2300 €
01/12/2025Assessorament juridicCMR2025157Societat Municipal d'Aigües de Moià, SAMenor—4800 €
21/10/2025Relatiu a l'adjudicació del servei d¿Assessorament jurídic pel procediment especial de tutela de drets fonamentals tramitat pel Jutjat contenciós administratiu núm. 11 de Barcelona amb el número 373/2025-A i P.S. Mesures cautelars 87/2025 interposat pel sindicat UGT denunciant la vulneració del dret fonamental de llibertat sindical en relació a diversos actes administratius adreçats al cos de la Policia Local.153/2025/MENAjuntament de GranollersMenor—12.500 €
19/10/2025Honoraris pels serveis de suport jurídic revisió de documents i propostes de models de resolucions o acords per a l¿extinció d¿un contracte de treball per causes objectives de caràcter organitzatiuSegons proposta 25 de novembre de 20252025/000000028662Universitat Rovira i VirgiliMenor—1000 €
07/10/2025Assessorament jurídic procediment abreujat 52/2025-A tramitat pel Jutjat contenciós administratiu núm. 16 de Barcelona promogut per Cristòbal Balmisa Garcia (UGT) respecte l¿acord de modificació de la relació de llocs de treball (RLT), concret en el lloc d treball --- corresponent a plaça de nova creació --- d¿Inspector/a de la Policia Local,137/2025/MENAjuntament de GranollersMenor—3500 €
26/09/2025S. JURIDICSFACT-2025-2740Ajuntament de CunitMenor—1800 €
08/09/2025S. JURIDICSFACT-2025-804Ajuntament de CunitMenor—1800 €
11/08/2025HONORARISFACT-2025-1833Ajuntament de CunitMenor—2400 €
22/07/2025Serveis de suport jurídic consistents en l¿elaboració d¿un model de proposta de resolució de dos recursos d¿alçada formulats respecte de la proposta del tribunal qualificador en el procés selectiu per a la cobertura de la plaça de l¿Oficina d¿Igualtat i C2025/000000020185Universitat Rovira i VirgiliMenor—720 €
18/07/2025Representació i defensa jurídica davant del JCA 10 en el recurs 376/2021 interposat per CCOO763/2025/eCOMAjuntament de Vilanova i la GeltrúMenor—1470 €
10/07/2025Contracte menor pont servei de gestió de nòmines amb SIGEPX2025003074Ajuntament de Cassà de la SelvaMenor—6240 €
03/07/2025Servei de gestoria2025/261Ajuntament de Cànoves i SamalúsMenor—1783 €
20/06/2025PROPOSTA ECONÒMICA DE DEFENSA PROCEDIMENT ABREUJAT 49/2023840-2025-PRODESAjuntament de GranollersMenor—2900 €