Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad limitada · NIF B17711474

DIVERSPORT SL

También como: Diveresport SL · DIVERSPORT SPORT MANAGEMENT S.L. · DIVERESPORT, SL · Servei Casal Estiu

DIVERSPORT SL ha recibido 7,7 M€ en contratos públicos adjudicados entre 2022 y 2026 (217 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 173 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2022–2026

7,7 M€

217 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

4,3 %

del importe · baja media 13,4 %

En plazo hoy

173

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

2022959.964 €20231,2 M€20241,7 M€20252,4 M€20261,4 M€
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
202231959.964 €2417,1 %
2023451,2 M€3023,4 %
2024491,7 M€319,2 %
2025572,4 M€357,1 %
2026351,4 M€2610,5 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 920Servicios de esparcimiento, culturales y deportivos56 adjudicaciones2,5 M€
  2. 980Otros servicios comunitarios, sociales o personales28 adjudicaciones1,3 M€
  3. 853Servicios de asistencia social y servicios conexos28 adjudicaciones1,1 M€
  4. 923Servicios de entretenimiento22 adjudicaciones796.283 €
  5. 926Servicios deportivos29 adjudicaciones603.013 €
  6. 804Servicios de enseñanza para adultos y otros servicios de enseñanza9 adjudicaciones372.068 €
  7. 983Servicios diversos11 adjudicaciones266.470 €
  8. 805Servicios de formación2 adjudicaciones244.187 €

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 6,4 M€ · otro: 403.047 € · autonómico: 19.503 €

Ajuntament de Figueres: 692.045 €Ajuntament de Figueres692.045 €Ajuntament de Barcelona: 581.791 €Ajuntament de Barcelona581.791 €Ajuntament de Llinars del Vallès: 356.717 €Ajuntament de Llinars del Vallès356.717 €Ajuntament de Tarragona: 276.236 €Ajuntament de Tarragona276.236 €Ajuntament d'Igualada: 276.200 €Ajuntament d'Igualada276.200 €Consorci de Benestar Social Gironès-Salt: 216.196 €Consorci de Benestar Social Giron…216.196 €Ajuntament de Castelldefels: 169.118 €Ajuntament de Castelldefels169.118 €Ajuntament de Granollers: 164.404 €Ajuntament de Granollers164.404 €Ajuntament de Navarcles: 161.315 €Ajuntament de Navarcles161.315 €Consorci d'Acció Social de la Garrotxa: 149.934 €Consorci d'Acció Social de la Gar…149.934 €DIVERSPORT SL3 M€
  1. 1Ajuntament de Figueres2022–2026 · 10 adjudicaciones · hasta 5 % del gasto del órgano692.045 €
  2. 2Ajuntament de Barcelona2022–2025 · 15 adjudicaciones · hasta 0,1 % del gasto del órgano581.791 €
  3. 3Ajuntament de Llinars del Vallès2025 · 1 adjudicación · hasta 4,3 % del gasto del órgano356.717 €
  4. 4Ajuntament de Tarragona2024–2026 · 4 adjudicaciones · hasta 1,4 % del gasto del órgano276.236 €
  5. 5Ajuntament d'Igualada2022–2025 · 6 adjudicaciones · hasta 2 % del gasto del órgano276.200 €
  6. 6Consorci de Benestar Social Gironès-Salt2026 · 2 adjudicaciones · hasta 45 % del gasto del órgano216.196 €
  7. 7Ajuntament de Castelldefels2024–2025 · 7 adjudicaciones · hasta 1,6 % del gasto del órgano169.118 €
  8. 8Ajuntament de Granollers2022–2026 · 10 adjudicaciones · hasta 0,4 % del gasto del órgano164.404 €
  9. 9Ajuntament de Navarcles2022–2024 · 2 adjudicaciones · hasta 11 % del gasto del órgano161.315 €
  10. 10Consorci d'Acció Social de la Garrotxa2026 · 1 adjudicación · hasta 98 % del gasto del órgano149.934 €

Señales

reglas públicas, no juicios

Ninguna regla se cumple con los datos disponibles.

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1SERVEO SERVICIOS, S.A.U.413,4 M€
  2. 2ESTACIONAMIENTOS Y SERVICIOS, S.A.U.185,1 M€
  3. 3EULEN SERVICIOS SOCIOSANITARIOS, S.A.151,7 M€
  4. 4OHL SERVICIOS INGESAN, S.A.128,8 M€
  5. 5IMESAPI, S.A.128,6 M€
  6. 6QUIRON PREVENCION S.L.U122,7 M€
  7. 7VALORIZA SERVICIOS MEDIOAMBIENTALES, S.A.109,7 M€
  8. 8TELEVIDA SERVICIOS SOCIOSANITARIOS, SLU106,1 M€
  9. 9EBONE SERVICIOS EDUCACIÓN DEPORTE S.L.87,8 M€
  10. 10FUNDACIÓ PERE TARRÉS86,2 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
15/06/2026AFIS PEDIATRIC MAIG902-2026-PRODESAjuntament de GranollersMenor—304 €
05/06/2026AFIS Pediàtric abril i maig556-2026-PRODESAjuntament de GranollersMenor—304 €
11/05/2026Programa AFIS PEDIATRIC de gener a maig 2026339-2026-PRODESAjuntament de GranollersMenor—911 €
27/04/2026Socorrisme piscina municipalX2026000093Ajuntament de FortiàMenor—12.765 €
25/03/2026Pati obert cap de setmana1530/2026Ajuntament de CalellaMenor—11.009 €
11/02/2026Gestionar el servei de canguratge municipal, per tal d'afavorir la participació de les dones i les famílies en les diferents activitats programades per l'Ajuntament de Tarragona, amb especial incidència en aquelles que es duguin a terme per iniciativa de la Conselleria de Feminismes. És un servei itinerant tant en dies, horaris i espais, que es durà a terme com a mínim per dos professionals amb el perfil professional de monitor/a d'educació de lleure.2026/168-G626_1Ajuntament de TarragonaMenor214.576 €
04/02/2026Col·laboració amb el personal encarregat de l’organització de l’estand del Departament d’Educació i Formació Professional en el Saló de l’Ensenyament 2026 en la realització de les funcions següents: • Realització de les funcions d’atenció al públic per informar de la distribució dels diferents espais de l’estand. • Gestió de cues en els diferents espais d’informació. • Assistència en l’obtenció de torn per l’atenció individual a l’espai d’orientació i gestió de les valoracions a la sortida. • Suport en la gestió de l’espai Àgora.ED-2026-75Departament d'Educació i Formació ProfessionalMenor58197 €
04/02/2026Contractació del servei de vetlladors per a l’atenció a infants amb necessitats educatives especials2026/490Ajuntament de Caldes de MontbuiMenor—4457 €
14/01/2026Servei d’activitat física per a gent gran, els divendres 9:30-10:30X2025000957Ajuntament de Sant Climent SescebesMenor—1664 €
23/12/2025Monitoratge programa AFIS Pediàtric d'octubre a desembre 20251360-2025-PRODESAjuntament de GranollersMenor—857 €
02/12/2025Contractació del servei de vetlladors per l’atenció a infants amb necessitats educatives especials2025/9029Ajuntament de Caldes de MontbuiMenor—2026 €
21/11/2025Contractació del servei de vetlladores de les escoles bressol municipals2025/8142Ajuntament de Caldes de MontbuiMenor—4660 €
20/11/2025SERVEIS ESTUDI ASSISTIT I SUPORT ESCOLARX2025005739Ajuntament de Sant Vicenç de CastelletMenor—10.374 €
03/10/2025Contractació del servei de vetlladors per l’atenció a infants amb necessitats educatives especials2025/6784Ajuntament de Caldes de MontbuiMenor—8104 €
16/06/2025SERVEI SOCORRISME REBOT 2025X2025002971Consell Comarcal del Pla de l'EstanyMenor—475 €
05/06/2025Servei de recepció de la piscina Municipal de navata per la temporada d'estiu 202512/2025Ajuntament de NavataMenor—11.545 €
03/06/2025Servei de socorrisme de la piscina municipal de Navata per la temporada d'estiu 202511/2025Ajuntament de NavataMenor—13.829 €
14/05/2025Servei de socorrisme a la piscina municipal de Garrigàs – Temporada 2025X2025000183Ajuntament de GarrigàsMenor—11.210 €
14/03/2025Servei de dinamització dels espais esportius de Can Vinader oberts al públicESP 2025/2902Ajuntament de CastelldefelsMenor314.488 €
21/01/2025Contractació taller d'activitat física per a gent granX2025000011Ajuntament de Sant Climent SescebesMenor—1086 €
20/12/2024Servei de cronometratge, dorsals i xips per la Milla Solidària de Valldoreix1785/2024Entitat Municipal Descentralitzada de ValldoreixMenor—1456 €
18/09/20240609-Districte de Sant Andreu-Despeses menors actes puntuals i no recurrents24002084/240000385799Ajuntament de BarcelonaMenor—640 €
13/09/2024L’objecte d’aquest contracte menor transitori es l’adjudicació del servei de dinamització de l’Espai del Mar des del mes de setembre i fins el 30 de desembre de 2024. La Unitat de Participació Ciutadana i Projectes transversals gestiona el projecte social i cultural d’alguns dels equipaments de proximitat de la ciutat i en concret coordina el programa d’activitats i comunitari de l’Espai del Mar. La manca de personal suficient per atendre les funcions que es requereix en aquest servei a l'Esplai del Mar fa necessària la contractació d’un suport extern que dissenyi, organitzi i realitzi la dinamització de l’equipament.PART 2024/16970Ajuntament de CastelldefelsMenor14727 €
07/08/2024CPV 983 CM AMB PUBLI SERV PROFESSIONALS INFORMACIÓ ORIENTACIÓ ACOMPANYAMENT VIVENCIAL JOVES ÒRRIUS-ST CEBRIÀ SET-DES '241403-0032/2024-1Consell Comarcal del MaresmeMenor—6730 €
07/08/2024Oferir serveis professionals d’informació, orientació i acompanyament vivencial, tant en equipaments juvenils com en medi obert, que implica el desplegament i execució del Programa Escolta Jove, de la Diputació de Barcelona en dos municipis de la comarca del Maresme, Òrrius i Sant Cebrià de Vallalta.1403-0032/2024Consell Comarcal del MaresmeMenor36730 €