Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad limitada · NIF B09857723

ESTUDI 29 SERVEIS ARQUITÈCNICS

También como: ESTUDI 29 SERVEIS ARQUITÈCNICS, SLP

ESTUDI 29 SERVEIS ARQUITÈCNICS ha recibido 217.737 € en contratos públicos adjudicados entre 2024 y 2026 (24 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 61 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2024–2026

217.737 €

24 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

43 %

del importe · baja media 5,1 %

En plazo hoy

61

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

202432.655 €2025151.366 €202633.716 €
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
2024332.655 €30 %
202515151.366 €515,4 %
2026633.716 €30 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 713Servicios de ingeniería2 adjudicaciones73.825 €
  2. 710Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección1 adjudicación53.150 €
  3. 712Servicios de arquitectura y servicios conexos4 adjudicaciones30.285 €
  4. 715Servicios relacionados con la construcción2 adjudicaciones29.030 €

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 217.737 €

Ajuntament de Taradell: 87.750 €Ajuntament de Taradell87.750 €Ajuntament de Seva: 53.150 €Ajuntament de Seva53.150 €Ajuntament de Sobremunt: 31.750 €Ajuntament de Sobremunt31.750 €Ajuntament de Manlleu: 19.870 €Ajuntament de Manlleu19.870 €Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà: 12.380 €Ajuntament de Santa Cecília de Vo…12.380 €Ajuntament de Perafita: 9212 €Ajuntament de Perafita9212 €DIPUTACIÓN PROVINCIAL DE BARCELONA: 3625 €ESTUDI 29 SERVEIS…217.737 €
  1. 1Ajuntament de Taradell2024–2025 · 3 adjudicaciones · hasta 4 % del gasto del órgano87.750 €
  2. 2Ajuntament de Seva2025 · 1 adjudicación · hasta 12 % del gasto del órgano53.150 €
  3. 3Ajuntament de Sobremunt2025–2026 · 13 adjudicaciones · hasta 12 % del gasto del órgano31.750 €
  4. 4Ajuntament de Manlleu2024–2025 · 2 adjudicaciones · hasta 0,2 % del gasto del órgano19.870 €
  5. 5Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà2026 · 1 adjudicación · hasta 4,4 % del gasto del órgano12.380 €
  6. 6Ajuntament de Perafita2025–2026 · 3 adjudicaciones · hasta 11 % del gasto del órgano9212 €
  7. 7DIPUTACIÓN PROVINCIAL DE BARCELONA2024 · 1 adjudicación · hasta 0 % del gasto del órgano3625 €

Señales

reglas públicas, no juicios

Ninguna regla se cumple con los datos disponibles.

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1TELEFONICA DE ESPAÑA S.A.U.44,5 M€
  2. 2ORANGE ESPAGNE, S.A.U.28,9 M€
  3. 3ELECTRONIC TRAFIC, S.A.25,8 M€
  4. 4ENDESA ENERGIA SAU20,6 M€
  5. 5Vodafone España, S.A.U.11,8 M€
  6. 6VITALY HEALTH SERVICES, SL10,8 M€
  7. 7CATALANA DE PERFORACIONS, S.A.6 M€
  8. 8DESARROLLO ORGANIZACIÓN Y MOVILIDAD S.A.5,2 M€
  9. 9ABM Serveis d'Enginyeria i Consulting SL5 M€
  10. 10ASPY PREVENCION SLU4,3 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
18/06/2026REDACCIO ASFALT DE CARRERSF/2026/350Ajuntament de PerafitaMenor—6623 €
16/06/2026AOC:212370119 URBANITZACIÓ PER L'ACABAMENT PAU 1 ALS CARRERS LATERALS DE L'EDIFICI EL MOLÍ DE SOBREMUNT / Projecte bàsicF/2026/128Ajuntament de SobremuntMenor—4265 €
20/05/2026AOC:211882094 MILLORA I CONSERVACIÓ D'INFRAESTRUCTURES VIÀRIES DE SOBREMUNT (Camí de Santa Llúcia, Camí del Sorreig. CaF/2026/110Ajuntament de SobremuntMenor—3935 €
03/03/2026Servei de direcció d’obres i coordinació de seguretat i salut de les obres de reforma de l’edifici de l’ajuntament de Santa Cecília de VoltregàX2026000024Ajuntament de Santa Cecília de VoltregàMenor112.380 €
24/02/2026AOC:210386206 PROJECTE D'ADECUACIÓ D'APARCAMENT EN SUPERFÍCIES ALS ENTORNS DEL MOLI / Projecte bàsic i executiu (4% delF/2026/37Ajuntament de SobremuntMenor—3409 €
24/02/2026AOC:210386280 PROJECTE DE SOTERRAMENT DE LES XARXES AÈRIES DE BT I TELECOMUNICACIONS A L'ENTORN DE LA PLAÇA / ProjecteF/2026/38Ajuntament de SobremuntMenor—3104 €
05/12/2025DIRECCIÓ D'OBRES PROJECTE MILLORA DE CAMINS DE STA. EULÀLIA I EL ROUREF/2025/701Ajuntament de PerafitaMenor—2129 €
25/11/2025CONSTRUCCIÓ DE LA NOVA COMISSARIA DE POLICIA LOCAL (LOT 2 I LOT 3) A L'AVINGUDA PUIGMALF/2025/6926Ajuntament de ManlleuMenor—4970 €
10/10/2025DIRECCIÓ D'OBRES PPI 2025F/2025/553Ajuntament de PerafitaMenor—460 €
16/06/2025AOC:200700837 PROJECTE D'URBANITZACIÓ DEL PAU 1 (segons pressupost del 11/11/2022) / Projecte bàsic i executiu / Col.labF/2025/121Ajuntament de SobremuntMenor—7862 €
16/06/2025AOC:200701742 AMPLIACIÓ PROJECTE D'URBANITZACIÓ DEL PAU 1 / Ampliació treballs per la separació del projecte en dues fasF/2025/122Ajuntament de SobremuntMenor—2500 €
22/05/2025AOC:198977870 Memòria valorada per a la instal.lació d'un ascensor a l'edifici de l'Ajuntament de SobremuntF/2025/101Ajuntament de SobremuntMenor—625 €
24/04/2025AOC:197000415 MEMÒRIA VALORADA ADEQUACIÓ APARCAMENT I ENTORN DAVANT DEL MOLI / Estudi actuacions, amidament i pressupostF/2025/77Ajuntament de SobremuntMenor—1800 €
24/04/2025AOC:197000537 MEMÒRIA VALORADA SOTERRAMENT DE XARXES AÈRIES DE BAIXA TENSIÓ TELECOMUNICACIONS A L'ENTORN DE LA PLAÇA / AF/2025/78Ajuntament de SobremuntMenor—1700 €
24/04/2025AOC:197000329 MEMORIA VALORADA PER L'ACTUACIÓ DE MILLORA DELS SERVEIS AL COSTAT DEL MOLÍ / Memòria valorada serveis geneF/2025/76Ajuntament de SobremuntMenor—600 €
04/04/2025AOC:195839747 Assessorament tècnic del mes de gener de 2025 / Assessorament tècnic del mes de febrer 2025 / AssessoramenF/2025/66Ajuntament de SobremuntMenor—1271 €
12/03/2025AOC:193977501 MEMÒRIA VALORADA PER L'ACTUACIÓ DE MILLORA DE L'EQUIPAMENT DE L'EDIFICI EL MOLÍ / Treballs realitzats: . MF/2025/42Ajuntament de SobremuntMenor—500 €
11/02/2025AOC:191770266 CERTIFICAT DE SOLIDESA EDIFICI CAL TIC DE SOBREMUNT / Certificat de solidesa de la teulada de l'AjuntamenF/2025/23Ajuntament de SobremuntMenor—180 €
21/01/2025Servei de redacció del projecte executiu de millora de la seguretat viària i l'accessibilitat a la ronda Vilademany de Taradelle-162/2025Ajuntament de TaradellMenor—3420 €
17/12/2024CONSTRUCCIÓ DE LA NOVA COMISSARIA DE POLICIA LOCAL A AVINGUDA PUIGMAL NÚM.199 DE MANLLEU Expedient AST/141F/2024/8110Ajuntament de ManlleuMenor—14.900 €
14/10/2024Contractació de la direcció de l'obra i coordinació de la seguretat i salut del Lot 1 i Lot 2 del contracte per l'execució Contractació de les obres per l'execució del projecte millores per a la seguretat i accessibilitat del nucli urbà de Taradelle-1219/2024Ajuntament de TaradellMenor—14.130 €
01/10/2024Inversions en obres públiques. Inv. reposició-MANTENIMENT DE LA XARXA LOCAL DE CARRETERES2022/0022474Diputació de BarcelonaMenor—3625 €
31/03/2025≈Servei d''assessorament i suport tècnic a la brigada municipal i als serveis tècnics de l''Ajuntamente-654/2024Ajuntament de TaradellAbierto170.200 €
10/12/2025≈L’objecte és la contractació dels serveis tècnics de direcció d’execució (deo) i de coordinació de seguretat i salut (css) d’obra de rehabilitació i ampliació de la residència i centre de dia per a la gent gran de Seva, ubicada al carrer de Dalt, 7, 9,11.X2025000348Ajuntament de SevaAbierto153.150 €

≈ Fecha del contrato o del anuncio: PLACSP no publica la de adjudicación.