Saltar al contenido
Licitaciones by Fandit

Empresa · Sociedad anónima · NIF A62957303

AUSER CONCEPT 3000, SA

También como: Auser Concept 3000 SA · Auser Concept 3000, SA · Auser Concept 3000, SA. · AUSER CONCEPT 3000, SL

AUSER CONCEPT 3000, SA ha recibido 597.759 € en contratos públicos adjudicados entre 2022 y 2026 (18 adjudicaciones), según PLACSP.

Ver las 23 licitaciones en plazo que le encajan(por lo que ya ha ganado: sus categorías CPV, dónde trabaja y el tamaño de sus contratos)

Contratos adjudicados 2022–2026

597.759 €

18 adjudicaciones válidas · importes sin IVA, no pagos

Contratos menores

2,3 %

del importe · baja media 34,4 %

En plazo hoy

23

licitaciones que le encajan por lo que ya ha ganado

Contratos por año

Contratos adjudicados, en euros sin IVA.

202233.223 €2023254.352 €2024152.447 €2026157.737 €
AñoAdjudicacionesContratosÓrganosBaja media
2022233.223 €149,3 %
20239254.352 €374,7 %
20245152.447 €28,3 %
20262157.737 €15,3 %

Actividad por CPV

cada contrato cuenta en cada categoría de sus códigos

  1. 341Vehículos de motor18 adjudicaciones597.759 €
  2. 661Servicios bancarios y de inversión5 adjudicaciones133.058 €

Dónde están los órganos que le adjudican

importes adjudicados, no pagos

Sin IVA.

Órganos que le adjudican, por importe

local: 138.973 € · autonómico: 60.808 €

COMUNIDADES AUTONOMAS: 60.808 €COMUNIDADES AUTONOMAS60.808 €Ajuntament de Calella: 54.808 €Ajuntament de Calella54.808 €Ajuntament de Mataró: 29.847 €Ajuntament de Mataró29.847 €Ajuntament de Terrassa: 22.883 €Ajuntament de Terrassa22.883 €Ajuntament de Figaró-Montmany: 17.481 €Ajuntament de Figaró-Montmany17.481 €Ajuntament d'Arenys de Munt: 13.954 €Ajuntament d'Arenys de Munt13.954 €AUSER CONCEPT 300…199.781 €
  1. 1COMUNIDADES AUTONOMAS2023 · 3 adjudicaciones · hasta 24 % del gasto del órgano60.808 €
  2. 2Ajuntament de Calella2026 · 1 adjudicación · hasta 0,2 % del gasto del órgano54.808 €
  3. 3Ajuntament de Mataró2023 · 1 adjudicación · hasta 0,3 % del gasto del órgano29.847 €
  4. 4Ajuntament de Terrassa2024 · 1 adjudicación · hasta 0,1 % del gasto del órgano22.883 €
  5. 5Ajuntament de Figaró-Montmany2022 · 1 adjudicación · hasta 6,5 % del gasto del órgano17.481 €
  6. 6Ajuntament d'Arenys de Munt2024 · 1 adjudicación · hasta 1 % del gasto del órgano13.954 €
  7. 7Ajuntament de Cerdanyola del Vallès2023 · 1 adjudicación0 €

Señales

reglas públicas, no juicios

Ninguna regla se cumple con los datos disponibles.

Competidores

sus CPV habituales y sus órganos, últimos 3 años

  1. 1Alphabet España Fleet Management, S.A.216 M€
  2. 2MAN TRUCK & BUS IBERIA, S.A.U.83,8 M€
  3. 3TRANSTEL,S.A.73,5 M€
  4. 4ANDACAR 2000, S.A.41,4 M€
  5. 5URBASER, S.A.38,9 M€
  6. 6STELLANTIS & YOU ESPAÑA, S.A.25,9 M€
  7. 7AUTOS IGLESIAS, S.L.19,3 M€
  8. 8GRAU MAQUINARIA I SERVEI INTEGRAL, S.A.18,7 M€
  9. 9CRONORENT, S.L.6,6 M€
  10. 10NORD ENGINEERING GLOBAL ESPAÑA SL5,2 M€

Últimos contratos adjudicados

FechaObjetoÓrganoProcedimientoLicitadoresImporte
29/10/2024Adquisició vehicle per la brigada d'obres i serveis, model DACIA SANDERO, Stepway Expression2160/2024Ajuntament d'Arenys de MuntMenor—13.954 €
25/08/2026≈Subministrament de vehicles nous per a Aigües de Manresa SA amb divisió de lots: LOT 1 Vehicle elèctric tipus turisme subcompacte LOT 2 Furgoneta comercial lleugera de gasolina de 2 places LOT 3 Furgoneta de càrrega mida mitjana LOT 4 Vehicles tipus sub mitjà amb tracció a les 4 rodes10855Aigües de Manresa, SAAbierto1102.929 €
27/06/2023≈Compra de flota auxiliar TMB16005987Transports de Barcelona, SAAbierto265.558 €
11/05/2026≈Subministrament per l’adquisició d’un camió grua amb plataforma elevadora per l’Ajuntament de Calella.1747/2026Ajuntament de CalellaAbierto154.808 €
30/12/2024≈L’aprovisionament d’elements de transport, és una necessitat per al desenvolupament de les activitats dutes a terme per Aigües de Manresa, SA. El contracte previst té com a objectiu determinar els elements de transport que Aigües de Manresa, SA necessita comprar i arrendar, considerant els més convenients per a les seves necessitats específiques i fixar els corresponents preus unitaris màxims de compra/lloguer dels diversos vehicles especials, així com els preus unitaris per l'adequació d'aquests a les necessitats específiques d'Aigües de Manresa, SA10977Aigües de Manresa, SAAbierto149.200 €
11/08/2023≈Subministrament de vehicles per Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref:POS111/23)CONTR/2023/0000000462Ferrocarrils de la Generalitat de CatalunyaAbierto simplificado140.821 €
03/11/2024≈Contracte específic per al subministrament en concepte de compra d'una furgoneta elèctrica per a la unitat de grues.2023CO0188SUV13Barcelona de Serveis Municipals SARestringido137.761 €
17/11/2021≈‡Subministrament de 2 turismes elèctrics nous de 4 places per la renovació de la flota de vehicles de la Direcció de Serveis d'Espais Públics i Equipaments Municipals2021/000109167Ajuntament de MataróAbierto simplificado136.059 €
27/06/2023≈Compra de flota auxiliar TMB16005987Transports de Barcelona, SAAbierto234.267 €
30/11/2023≈L'objecte del present contracte és el subministrament de dos vehicles elèctrics nous previstos en la renovació de la flota de vehicles del personal d'oficis i jardineria, i de personal tècnic i auxiliar de la Direcció de Serveis d'Espais Públics i Equipaments Municipals de l'Ajuntament de Mataró. Els vehicles aniran retolats a les portes laterals de l'escut, nom de l'Ajuntament o servei municipal.2023/000042349Ajuntament de MataróOtros229.847 €
11/01/2024≈Subministrament en regim de compra d'una furgoneta gran nova hibrida no endollable o diesel per la brigadaGENE2023008122 (X2023008303)Ajuntament de Castell-Platja d'AroAbierto328.648 €
16/01/2023≈L'objecte de la licitació té la qualificació de contracte mixt de subministraments i serveis per preus unitaris, i s'estructura en lots per vehicles de compra i vehicles d'arrendament.10025Aigües de Manresa, SAAbierto123.051 €
04/11/2024≈Adquisició d’un turisme 4x4, necessari per a la realització i compliment dels objectius del Servei de Protecció CivilECAU 13846 / 2024Ajuntament de TerrassaOtros122.883 €
11/12/2023≈L’aprovisionament d’elements de transport, és una necessitat per al desenvolupament de les activitats dutes a terme per Aigües de Manresa, SA. El contracte previst té com a objectiu determinar els elements de transport que Aigües de Manresa, SA necessita comprar i arrendar, considerant els més convenients per a les seves necessitats específiques i fixar els corresponents preus unitaris màxims de compra/lloguer dels diversos vehicles especials, així com els preus unitaris per l'adequació d'aquests a les necessitats específiques d'Aigües de Manresa, SA10624Aigües de Manresa, SAAbierto122.247 €
11/12/2023≈L’aprovisionament d’elements de transport, és una necessitat per al desenvolupament de les activitats dutes a terme per Aigües de Manresa, SA. El contracte previst té com a objectiu determinar els elements de transport que Aigües de Manresa, SA necessita comprar i arrendar, considerant els més convenients per a les seves necessitats específiques i fixar els corresponents preus unitaris màxims de compra/lloguer dels diversos vehicles especials, així com els preus unitaris per l'adequació d'aquests a les necessitats específiques d'Aigües de Manresa, SA10624Aigües de Manresa, SAAbierto120.200 €
11/12/2023≈L’aprovisionament d’elements de transport, és una necessitat per al desenvolupament de les activitats dutes a terme per Aigües de Manresa, SA. El contracte previst té com a objectiu determinar els elements de transport que Aigües de Manresa, SA necessita comprar i arrendar, considerant els més convenients per a les seves necessitats específiques i fixar els corresponents preus unitaris màxims de compra/lloguer dels diversos vehicles especials, així com els preus unitaris per l'adequació d'aquests a les necessitats específiques d'Aigües de Manresa, SA10624Aigües de Manresa, SAAbierto118.361 €
12/05/2022≈Contracte de subministrament, per procediment obert simplificat sumari, d'un vehicle per als guàrdies municipals de l'Ajuntament de Figaró-Montmany2022/252Ajuntament de Figaró-MontmanyAbierto simplificado117.481 €
18/03/2022≈Contractació del subministrament de vint-i-un vehicles amb mesures de contractació pública sostenible, distribuït en cinc lots Lot 1: Subministrament d'un vehicle N3 de dos eixos amb bolquet i grua. Lot 2: Subministrament d'un vehicle N3 per a reg amb cisterna de 8.000 L. Lot 3: Subministrament de dotze vehicles N1 de cabina simple amb bolquet. Lot 4: Subministrament de sis vehicles N1 de cabina doble amb bolquet .22/0085-00-CP/01Institut Municipal Parcs i Jardins de BarcelonaAbierto215.743 €
15/01/2021≈‡Subministrament de dos vehicles tipus furgoneta: seccions Senyalització Viària i Gestió de Residus Urbans.8054/2020Ajuntament de Pineda de MarAbierto simplificado111.157 €
04/01/2023≈Subministrament de dos vehicles per a la Brigada Municipal. Els vehicles seran nous o bé dels denominats "quilòmetre 0", és a dir, vehicles ja matriculats però que en cap cas sobrepassin els 100 quilòmetres.153/2022/025Ajuntament de Cerdanyola del VallèsOtros10 €

‡ Anterior a 2022, fuera de los totales. ≈ Fecha del contrato o del anuncio: PLACSP no publica la de adjudicación.